Frontman legendárnej skupiny LUCIE zahrá v decembri 7 špeciálnych akustických koncertov

Frontman legendárnej skupiny LUCIE zahrá v decembri 7 špeciálnych akustických koncertov

Frontman legendárnej skupiny LUCIE zahrá v decembri 7 špeciálnych akustických koncertov. Namiesto veľkých športových hál sa rozhodol priblížiť fanúšikom a všetky koncerty sú preto len na sedenie ako v divadle. Hudobným hosťom na David Koller Acoustic tour 2019 bude slovenský jazz-funk-popový objav Darkness Positive.

David Koller patrí medzi najvýraznejšie osobnosti československej hudobnej scény. S obnovenou skupinou LUCIE aktuálne vypredáva obrovské haly a aby mal zmenu, rozhodol sa vyskúšať niečo nové. S Kollerbandom, v ktorom bubnuje aj jeho syn Adam, prerobili hity ako Chci zas v tobě spát, Medvídek, či Amerika a zahrajú ich úplne akusticky.

O koncerty je obrovský záujem. Obidva bratislavské koncerty sú beznádejne vypredané a lístky na ostatné sa rýchlo míňajú. David sa teší na osobný kontakt s publikom: “Už len atmosféra večera je iná. Páni prídu v oblekoch, panie sa tiež krajšie oblečú, vezmú kamarátku a urobia si príjemný večer. Vedia, že nepôjdu o štvrtej ráno po štyroch domov.”

Youtube odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=HoCGTJ4YSLk

Okrem Lučenca sa na každom koncerte predstaví tiež slovenská kapela Darkness Positive, ktorej hudobný prejav inovátorsky kombinuje funk-jazz-hiphop s humorným komentárom.

Youtube odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=CCIDXOF_KRE

Vstupenky je možné zakúpiť v predpredaji cez TicketLive.sk: https://www.ticketlive.sk/sk/event/david-koller-acoustic-tour-2019?fbclid=IwAR2fxMTytdLyGvP2zSF0VRCrHUdRW3VErGu5ttnLj9rmigtGG262femTHwI

DAVID KOLLER Acoustic tour 2019:

1.12.2019 Košice
2.12.2019 Lučenec
3.12.2019 Martin
14.12.2019 Bratislava – VYPREDANÉ
15.12.2019 Bratislava – VYPREDANÉ
16.12.2019 Nitra
17.12.2019 Žiar nad Hronom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *