Zvolen bude mať na zámku festival

Komorná atmosféra historického nádvoria a ombedzená kapacita návštevníkov sľubuje možnosť užiť si v takmer rodinnej pohode posledné dni prázdnin v bezprostrednej blízkosti Mira Žbirku, Davida Kollera, skupín Love 4 Money s Tomášom Palonderom, Chiki liki tu-a, Hrdza, Vrbovskí Víťazi a ďalších. Známe mená hudobnej scény svojou hudbou oživia zámok  v centre Zvolena, ktorý im za odmenu poskytne netradičný priestor na koncert pod holým nebom a zároveň v špeciálnom historickom prostredí. 

Read More
SKUPINA LUCIE SA VRÁTI NA SLOVENSKO S NOVÝM ALBUMOM A NEZABUDNE ANI NA HITY

Najslávnejšia česká kapela Lucie vydá po šestnástich rokoch nový album EVOLUCIE v pôvodnej, najznámejšej zostave: Michal Dvořák, Robert Kodym, David Koller a P.B.CH. Vydanie je naplánované na jar 2018. Budúci rok, na jeseň 2018, skupina zároveň vyrazí na halové turné na podporu nahrávky a zavíta aj na Slovensko. Konkrétne do Bratislavy (27. 11. 2018) a do Košíc (30.11 2018). Predpredaj vstupeniek na turné, na ktorom okrem noviniek odznejú aj všetky zásadné hity kapely, štartuje tento týždeň v sieti TicketLIVE.

Read More
Stu Larsen - novodobý beatnik prichádza do Bratislavy už 18.októbra

Stu Larsen je z rodu skutočných a nefalšovaných tulákov. Nemá žiadnu prácu, stálu adresu a nikde sa nezdrží príliš dlho. Má však túžbu rozprávať svoje príbehy prostredníctvom silných folkových piesní a akustickej gitary. Novodobý beatnik a klasický hipík. Fanúšikovia ho v Bratislave mohli vidieť v úlohe predskokana známejšieho Passengera pred dvomi rokmi v Starej Tržnici. Teraz sa vracia, aby odohral koncert v rámci európskeho turné k jeho novému albumu "Resolute". Vystúpi už 18.októbra v bratislavskom klube Fuga.

Read More