Back to All Events

Honza Nedvěd (Koncert)

  • Dom kultúry Podborová Borovianska cesta 66 Zvolen Slovakia (map)

Honza Nedvěd sa do Zvolena vracia po neuveriteľných 7 rokoch!

Najznámejšieho českého folkového a trampského pesničkára určite netreba predstavovať, veď jeho piesne sa učia aj deti v školách z čítaniek. Po dvoch rokoch sa objavuje znovu na koncertných pódiách, na ktorých už vystupuje okrúhlych 50 rokov.
Hral rôzne žánre v rôznych formáciách, než sa ustálil vo svojej typickej pesničkárske polohe, ktorú poznajú snáď všetci. Za tú dobu vydal cez 20 albumov.
Po dvoch rokoch odmlky, kedy sa venoval predovšetkým skladaniu a odpočinku, sa teraz rozhodol vypočuť želania a znovu sa postavil na pred svojich fanúšikov.

K spolupráci si prizval aj dve skvelé hudobné osobnosti:

Jindra Koníř - vynikajúci hráč na klávesové nástroje, dirigent, skladateľ, aranžér. V roku 2001 sa stal nositeľom prestížnej Svetovej ceny Antonína Dvořáka za vynikajúci prínos umenia v oblasti hudby. Pôsobil v zahraničí s mnohými významnými celebritami (Demis Roussos, Petula Clark, Magic Plattens). Po návrate do Čiech hral niekoľko rokov s Honzom Nedvědom či Lenkou Filipovou. Aktuálne bude hosťom slovenského tour Honzu Nedvěda.

Pavel Helan - pesničkár, hráč na gitaru a ukulele, skladateľ, pohotový moderátor a sprievodca celej show. Na jeseň roku 2013 sa stal finalistom súťaže Československo má talent. V roku 2014 vydal CD iBůh a išiel na svoje prvé samostatné Ajfon tour. V roku 2015 absolvoval rôzne festivaly, bol hosťom Hradišťanu, či Tomáša Klusa. Aktuálne bude hosťom slovenského tour Honzu Nedvěda.

V rámci show si vypočujete najznámejšie Nedvědovky (Kohout, Podvod, Biblia) a tiež pesničky z posledného CD Souhvězdí jisker. Jindra predvedie svoju virtuozitu aj v samostatnom bloku, a takisto Pavol Vám predstaví niečo zo svojej zábavnej tvorby,

Vstupenky si zakúpite v predpredaji v Informačnom centre mesta Zvolen na Námestí SNP 21/31 v cene 13,- Eur.

Kontakt:
Informačné centrum
Námestie SNP 21/31
960 01 Zvolen
tel:+421 (0) 45 53 03 405
e-mail: ic@zvolen.sk

Prevádzková doba IC:
pondelok – piatok: 8.00 - 16.30 hod.

Later Event: November 24
Víkend atraktívneho divadla